Geri Dön

Cuma mesajları! En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 3 Mayıs 2019

En güzel Cuma mesajları ve en yeni resimli Cuma mesajlarını sizler için derledik! Bu mübarek Cuma gününü sevdikleriyle paylaşmak isteyen milyonlarca vatandaşımız için en yeni Cuma mesajlarını derledik! İşte birbirinden güzel Cuma mesajları...

Cuma mesajları! En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 3 Mayıs 2019

Hayırlı Cumalar... Bu Cuma da Cuma namazlarını eda edecek milyonlarca vatandaşımız için en güzel Cuma mesajlarını ve resimli Cuma mesajlarını derledik. İşte gerek sms, gerek sosyal medya aracılığıyla paylaşabileceğiniz 3 Mayıs gününe özel en yeni Cuma mesajları...

CUMA MESAJLARI 2019

- Rabbim! Bizleri yüreği paslanmış, adını anmayı unutmuş insanlarla karşılaştırma! Hayatı anlamı ile yaşamak dileği ile. Mutlu Cumalar...

- "İnsanların güzelce hizmet ve sohbet etmesine en layık olan kimdir?” Hazreti Peygamber; “Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi. “Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi.”Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi. “Sonra babandır” buyurdu. Ebu Hureyre (r.a.) Buhari Rabbim bizleri Ana babalarının rızasını alan hayırlı evlatlardan eylesin.

- "Allah'ın adıyla, Allah Resulune salat ve selam olsun. Allah'ım , Senden fazl-u (ihsanını) diliyorum. Allahım, beni rahmetinden uzaklaştırılmış şeytanın şerrinden koru." (Buhari, teheccüd: 25) Hayırlı Cumalar.

- Ey Nefsim Şeytana Yem Olmakmı Yoksa Cennette Gül Olmakmı Niyetin, Bırak Yakamı Secde Edeyim Sen Huzura Er, Ben İmanla Öleyim. Hayırlı Cumalar.

- Ya Rab... Hesap günü amel defterlerimizi sağ tarafımızdan ver... Solumuzdan ve arkamızdan verip bizi mahcup eyleme. Amin! Hayırlı cumalar.

- Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

- Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!

- Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

- Cuma günleri, duanın kabul oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabul etsin inşallah.

RESİMLİ CUMA MESAJLARI

Cuma mesajları En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 3 Mayıs 2019

Cuma mesajları En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 3 Mayıs 2019

Cuma mesajları En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 3 Mayıs 2019

Cuma mesajları En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 3 Mayıs 2019

Kadıköy'de yanan araçtan 2 kişinin cesedi çıktıİstanbul Kadıköy'de bir otoparkta park halindeyken yanan kamyonette 2 ceset bulundu. İki erkeğe ait olan ve kimlikleri tespit edilemeyen cesetler yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet