Geri Dön
GündemCuma mesajları 2019 | En çok gönderilen cuma mesajları

Cuma mesajları 2019 | En çok gönderilen cuma mesajları

Cuma mesajları... Müslümanlar ve tüm İslam alemi için önemli ve mübarek olan cuma gününde tüm dostlarınıza gönderebileceğiniz cuma mesajlarını sizler için derledik. İşte en güzel, resimli ve yeni cuma mesajları 2019.

Cuma mesajları 2019 | En çok gönderilen cuma mesajları

Cuma mesajları için en güzel seçenekleri bir araya getirdik. Cuma günü için dua ve dileklerinizi dostlarınıza cuma mesajlarıyla iletebilirsiniz. İşte en çok gönderilen resimli, sözlü, kısa ve anlamlı cuma mesajları...

CUMA MESAJLARI SÖZLÜ, YENİ, KISA

Ey büyük Allah'ım, kalbleri iyiden kötüye, kötüden iyiye çeviren, ancak sensin. Kalbimi, dininde sâbit kıl, dininden döndürme, Müslümanlıktan ayırma! Hayırlı cumalar dilerim.

Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün aleyhisselam sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

Allah'ım! Ruhumu daraltma, kalbimi karartma, darda koyup aratma, Hak yolundan saptırma. Amin. Hayırlı cumaIar..

Önce yollar uzanır hakka yürümek için; tomurcuklar, güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için… Sen de dua et Allah için… Cumanız mübarek olsun.

Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın. Şeytandan yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

RESİMLİ CUMA MESAJLARI 2019

Cuma mesajları 2019 | En çok gönderilen cuma mesajları

Cuma mesajları 2019 | En çok gönderilen cuma mesajları

Cuma mesajları 2019 | En çok gönderilen cuma mesajları

İstanbul'da korkutan yangın! 2'si çocuk, 5 kişi dumandan etkilendiİstanbul Güngören'de 4 katlı binada yangın çıktı. 2'si çocuk, 5 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olay yerine gelen ekipler

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet