Geri Dön

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı ne zaman? Bugün kabine toplantısı var mı?

Yeni haftaya girdik ve her hafta başlangıcında olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısının günü ve saati yurttaşlar tarafından araştırılıyor. Koronavirüs vaka ve ölü sayılarında bir düşüş gözlenmezken hangi kararların alınacağı merak konusu olmuş durumda...

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı ne zaman? Bugün kabine toplantısı var mı?

Her yeni haftada yurttaşlar gözlerini Bilim Kurulu ve Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısına çeviriyor. Önemli kararların halka duyurulduğu toplantılar heyecan yaratırken bugün pazartesi günü olması vesilesiyle en çok 'Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı ne zaman?' sorusu yöneltiliyor.

BUGÜN KABİNE TOPLANTISI VAR MI?

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı için henüz resmi bir açıklama yapılmış değik. Yarın ya da perşembe günü toplantının yapılması bekleniyor.

Korkunç patlamayı böyle anlattı! "Deprem oluyor sandık..."Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta önceki gün yaşanan büyük patlamanın ardından bu sabah İstanbul'a gelen Lübnanlılar, yaşadıkları korkunç anları anlattılar. Felakete yol açan patlamayı depreme benzeten Lübnanlılar, halen yaşadıkları şokun etkisinde olduklarını belirttiler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber