Geri Dön

Dağ 2 filmi konusu ve başrol oyuncuları

Dağ 2 filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Serinin ikinci filmi olan Dağ 2 Kasım 2016 yılında vizyona girdi. Yönetmen koltuğunda Alper Çağlar'ın yer aldığı film Türk izleyicisi tarafından büyük beğeni topladı ve 3.600.000 seyirci tarafından izlendi. Toplamda 40.694.699,17 TL hasılat elde eden film izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Peki Dağ 2 filminin başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

Dağ 2 filmi konusu ve başrol oyuncuları

Dağ 2 filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 2016 yılında vizyona giren serinin ikinci filminde teröristlerin elinden kurtulan Oğuz ve Bekir 6 yıl sonra Özel Kuvvetlere katılma kararı alır. Dağ'da yaşadıkları anları bir an olsun unutamayan Oğuz ve Bekir kaybettikleri komutanların sözlerini bir an olsun akıllarından çıkaramaz. Bekir'in yaralı bacağı bile bu ikiliye engel olamaz. Özel kuvvetlere katılan ikili sonunda amacına ulaşır ve Özel Kuvvetler'e katılmayı başarır.

DAĞ 2 FİLMİ BAŞROL OYUNCULARI

Dağ 2 filminin başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Atılgan Gümüş, Murat Arkın, Armağan Oğuz, Bedii akın yer almaktadır

DAĞ 2 FİLMİ KONUSU

Teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaş Oğuz ve Bekir, 6 yıl sonra özel bir görev için Özel Kuvvetler 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi'ne katılır. Timin özel görevi ise Kuzey Irak'ta bir terör örgütü tarafından kaçırılan gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmaktır. Ancak bu sefer düşman geçmişteki gibi bir tane değildir. MAK'ın karşısında bu acımasız coğrafyada birbiriyle çatışan birden fazla kuvvet vardır ve işler bu sefer hiç olmadığı kadar zordur.

Gişede başarı kazanan Dağ filminin ardından gelen devam filmi Dağ 2 filminde yine başrolleri Çağlar Ertuğrul ve Ufuk Bayraktar paylaşırken Alper Çağlar da filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstleniyor.

Korkunç iddia! "7 aylık bebeğimi, 12'nci katın balkonundan sarkıttı"Mersin’de yaşayan yürüme engeli bulunan Buse A. (22), 1,5 yıllık eşi Şahan Furkan A.'nın (25) kendisine şiddet uyguladıktan sonra 7 aylık kızlarını, 12'nci kattaki evlerinin balkonundan sarkıttığını öne sürdü. Eşinden şikayetçi olup, uzaklaştırma kararı aldıran Buse A., boşanma davası da açtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber