Geri Dön
GündemDamla Can adaya veda mı edecek? Damla Can kimdir?

Damla Can adaya veda mı edecek? Damla Can kimdir?

Survivor gönüllüler takımında yer alan Damla Can son dönemde ayak biledğinde yaşadığı sakatlıkla gündeme geldi. Damla Can bu akşam ekrana gelen konseyde duygusal anlar yaşıyor. Ayak biledğindeki sakatlığın geçmediğini dile getiren yarışmacı gözyaşlarına hakim olamıyor. Peki Damla Can adaya veda edecek mi?

Damla Can adaya veda mı edecek? Damla Can kimdir?

Survivor'ın başarılı yarışmacıları arasında yer alan Damla Can bu akşam ekrana gelen konseyde duygusal anlar yaşıyor. Ayak bileğinden sakatlanan ve bireysel mücadelenin başladığı günden bu yana yarışamayan Damla Can konseyde gözyaşlarına engel olamıyor. Peki Survivor'da Damla Can diskalifiye mi olacak?

SURVİVOR'DA DAMLA CAN DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Survivor'da 101. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyenler resmen şoke oldu. Konseyde ağlayarak konuşan Damla Can, 'Artık olmuyor' diyerek Survivor'a veda edeceğinin sinyalini verdi.

Acun Ilıcalı, 'Damla için şu an çok iyi görüntü göremiyoruz. Survivor'dan sakatlanıp ayrılmak zorunda kalan yarışmacılar da oldu. Sağlıktan daha değerlisi de yok. Asla da oyna demeyiz. Sağlığınız çok çok önemli.' dedi. Survivor Damla da gözyaşları içinde, 'Artık iki gün üç gün neyse, biraz daha tedavi olup... Baktım olmuyor' dedi.

DAMLA CAN KİMDİR?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele edecek. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Aliyev gözyaşlarını tutamadıDağlık Karabağ zaferine giden savaşın başlangıcında röportaj veren Azerbaycan lideri, Ermenistan'ın ilişkilerin normalleşmesi için atması gereken adımları sıraladı. İran'ın sınırda tatbikat yapmasına tepki gösteren Aliyev, işgalden kurtarılan topraklara yaptığı ziyarette hissettiklerini anlatırken duygu dolu anlar yaşadı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler