Geri Dön

Damla Can kimdir?

Survivor Gönüllüler takımının dikkat çeken isimlerinden biri olan Damla Can kimdir? İşte Survivor Damla Can hakkında bilgiler...

Damla Can kimdir?

Tv8'de yer alan Survivor 2016 yarışmasında Gönüllüler takımı arasında yer alan Damla Can kimdir? Yarışma performansı ve düzgün fiziği ile dikkat çeken Damla Can hakkında detaylı bilgiler.

Survivor Damla Can kimdir?

Gönüllüler takımının öne çıkan yarışmacılarından biri olan Damla Can düzgün fiziği ve güler yüzüyle dikkat çekiyor. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Spor yaparken kareleri sosyal medya üzerinden paylaşan Damla Can düzgün fiziği ile dikkat çekiyor. Spor yaptığı esnada fotoğraflarını paylaşan Damla Can düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine topluyor.

Survivor Damla Can'ın Yaşı Kaç : 27
Survivor Damla Can'ın Boyu: 1.71
Survivor Damla Can'ın Kilosu : 56

Vergi kaçakçılığı ve nitelikli dolandırıcılığa operasyon! Kod adı: Siliciİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca başlatılan soruşturma kapsamında, İstanbul merkezli eş zamanlı 50 ilde akaryakıta bağlı vergi kaçakçılığı ve nitelikli dolandırıcılık yapan bir suç örgütüne yönelik ''Silici" kod adlı operasyon gerçekleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet