Geri Dön

Damla Can kimdir?

Gönüllüler takımının adından sıkça söz ettiren isimlerinden biri olan Damla Can kimdir? Bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı aralarından birine veda edecek. Eleme potasına girn 3. isim Damla Can hakkında detaylı bilgileri sizler için derledik...

Damla Can kimdir?

Survivor 2016 yarışmasında Gönüllüler arasında yer alan Damla Can kimdir? İşte hakkında detaylı bilgiler...

DAMLA CAN KİMDİR?

Damla Can kimdir

Gönüllüler takımının öne çıkan yarışmacılarından biri olan Damla Can düzgün fiziği ve güler yüzüyle dikkat çekiyor. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Spor yaparken kareleri sosyal medya üzerinden paylaşan Damla Can düzgün fiziği ile dikkat çekiyor. Spor yaptığı esnada fotoğraflarını paylaşan Damla Can düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Damla Can; 27 yaşında, 171 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.

Evinin bahçesine midibüs girdiİstanbul Ümraniye’de yoğun kar yağışının etkisiyle kaygan zeminde freni boşalan yolcu midibüsü, sokakta bulunan 3 araca çarparak, çevre duvarını yıktığı evin bahçesine girdi. Eve çarpmadan durabilen midibüs, evde bulunanların panik yaşamasına yol açtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet