Geri Dön
GündemDamla Can kimdir? Damla'nın Survivor'daki değişimi

Damla Can kimdir? Damla'nın Survivor'daki değişimi

Damla Can kimdir? Survivor 2018'in en çok merak edilen yarışmacılarından biri Damla... 2016 yılında Survivor finaline kalan Damla Can bu sene de adından sıkça söz ettiriyor. İşte Damla Can ile ilgili bilmedikleriniz...

Damla Can kimdir? Damla'nın Survivor'daki değişimi

Survivor 2018 hız kesmeden devam ediyor. All Star takımının başarılı kadın yarışmacıları arasında yer alan Damla Can kimdir?

DAMLA CAN KİMDİR?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele edecek. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.

DAMLA'NIN SURVİVOR DEĞİŞİMİ

Damla Can kimdir Damlanın Survivordaki değişimi

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Mersin'de balıkçılar "vira bismillah" diyerek denize açıldıMersin'de balıkçılar, av yasağının sona ermesiyle "vira bismillah" diyerek mavi sulara açıldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner