Geri Dön
GündemDamla Can kimdir? Survivor eleme adayı

Damla Can kimdir? Survivor eleme adayı

Survivor gönüllüler takımında mücadele eden Damla Can bu hafta Survivor'da eleme adayı olarak gösterildi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan Karadere ikinci eleme adayı olarak gönüllüler takımından Damla Can'ı gösterdi. Peki Damla Can kimdir?

Damla Can kimdir? Survivor eleme adayı

Damla Can Survivor'da gösterdiği performans ile göz doldurmaya devam ediyor. Düzgün fiziği, parkurdaki güçlü duruşu, mücadelesi ile herkesin takdirini kazanan Damla Can bu hafta Gönüllüler takımından eleme adayı olarak gösterildi. Damla Can böylelikle Ümit Karan, Turabi Çamkıran ve Hakan Hatipoğlu'nun yer aldığı eleme potasından kurtulmaya çalışacak. Peki Damla Can kimdir?

DAMLA CAN KİMDİR?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele edecek. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Fitch Türkiye için büyüme tahminini yükselttiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye için bu yılki büyüme beklentisini yüzde 7,9'dan yüzde 9,2'ye çıkardı. Kredi derecelendirme kuruluşu, Küresel Ekonomik Görünüm raporunda, Türkiye'de 2021'de neredeyse son 10 yılın en yüksek büyümesinin yaşanmasının muhtemel olduğunu belirtti. Fitch, küresel ekonomiye ilişkin büyüme tahminini ise yüzde 6,3'ten yüzde 6'ya düşürdü
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner