Geri Dön
GündemDarp, soygun ve tecavüz girişimi

Darp, soygun ve tecavüz girişimi

Aydın’da Ali Çetin çocuklarını görme bahanesiyle evine gittiği eski eşi Meryem Özer’e tecavüz girişiminde bulundu. Çetin kendisine direnen Özer’in yüz, kol ve boğazını kesti, başına demir çubukla vurdu. Kadının bilezik ve boynundaki kolyesini almaya çalıştı...

Darp, soygun ve tecavüz girişimi

Türkiye’de her geçen gün artan kadına yönelik şiddet olaylarına bir yenisi daha eklendi. Aydın’ın Karacasu ilçesinde gündelik işlerde çalışan Ali Çetin (35) iki çocuğunu görme bahanesiyle 6 ay önce boşandığı eski eşi Meryem Özer’in (22) evine gitti. İddiaye göre Çetin, boşandığı Meryem Özer’e tecavüz girişiminde bulundu. Eline geçirdiği soda şişesini kırıp Özer’in kolunu, yüzünü, boğazını kesti ve başına demir çubukla defalarca vurarak yaraladı. Ayrıca kadının kolundaki bilezik ve boynundaki kolyesini almaya çalıştığı öne sürülen Çetin, olay yerinden kaçtı. Gürültüleri duyan komşular, durumu 112 Acil Servis ve polise bildirdi. Bu sırada olayı haber alan kadının babası Kamil Özer eve gitti. Meryem Özer, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldrılarak tedaviye alınırken kaçan Çetin yakalanarak tutuklandı.

Engelli kalma riski var

Yüzü kesikler nedeniyle tanınmayacak hale gelen Özer, geçen çarşamba günü estetik ameliyat için Aydın Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Burada 4 saat süren ameliyat geçirdi.

Kadının babası Kamil Özer (47), “Başına aldığı darbe nedeniyle kızımın engelli kalma riski var. Bunu yapan adama en büyük cezanın verimesini istiyorum. Kızım bunu yaşadı, başkaları yaşamasın” dedi.

BURHAN CEYHAN AYDIN DHA

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler