Geri Dön

DeFacto çalışma saatleri | Defacto mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor? (2020)

Yurt içinde ve yurt dışına pek çok mağazası bulunan ünlü giyim firması DeFacto özellikle dar ve orta gelirli ailelerin vazgeçilmezi. Uygun fiyatlı ürünler ile alım gücünü kolaylaştıran DeFacto'nun çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Cadde ve AVM'de hizmet vermesinden dolayı çalışma saatleri değişkenlik gösteren DeFacto saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor?

DeFacto çalışma saatleri | Defacto mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor? (2020)

Ünlü giyim mağazası DeFacto ilk kez 2003 yılında şirket olarak kuruldu. 2004 yılında geldiği zaman ise ilk mağazalarını açtılar. Kısa sürede büyüyen DeFacto günümüzde Türkiye'de ve dünyada pek çok yerde mağazası bulunuyor. Özellikle dar ve orta gelirli aileler için biçilmiş kaftan durumunda olan mağaza 11 yıl gibi kısa bir zamanda Türkiye'nin giyim sektöründe önde gelenlerinden oldu. Hem AVM hem de cadde üzerinde mağazaları bulunmasından dolayı çalışma saatleri değişkenlik gösteren firmanın çalışma saatlerini sizler için hazırladık.

DEFACTO ÇALIŞMA SAATLERİ 2020

Özellikle ülkemizde dar ve orta gelirli aileler tarafından çokca tercih edilen DeFacto'nun çalışma saateri hem AVM hem de cadde de hizmet vermesinden dolayı değişkenlik gösteriyor. Biz de bu yazımızda DeFacto'nun çalışma saatlerini hazırladık. DeFacto saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor?

DEFACTO ÇALIŞMA SAATLERİ NELER?

DeFacto hafta içi sabah saat 9.30'da çalışma başlayıp akşam 21.30'a kadar hizmet vermektedir. Ancak Türkiye'deki AVM'lerin açılış ve kapanış saatleri sabah 10 ile akşam 10 arasında olduğundan dolayı AVM içindeki DeFacto mağazaları bu saat aralığında hizmet vermektedir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0850 333 22 86 no'lu numaradan hafta sonu ve resmi tatil günleri dahil, 08:00-22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Öte yandan 05318820811 numaralı WhatsApp iletişim hattını da rehberinize kaydederek DeFacto'ya haftanın her günü 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

DEFACTO HAKKINDA

2003 yılında kurulan ve 2004 yılında ilk mağazasını açan DeFacto, 331 mağaza ile Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Bugün 331 yurt içi, 105 yurt dışı mağazası ile sektöründe Türkiye'de ikinci en büyük şirket olarak yoluna devam etmektedir.

Sadece ismi okunan kısa süreliğine içeriye girebiliyor!Corona virüs önlemleri kapsamında ziyaretçi girişine kapatılan Tarihi Kapalıçarşı'da bazı esnaf ve çalışanlar kısa süreli işlerini halletmek için kontrolü olarak içeriye alınıyor. İçeriye girmek için Kapalıçarşı'nın Kılıççılar kapısı önünde bekleyen kalabalık, sosyal mesafe kuralına uymadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber