Geri Dön

Demet Şener kimdir, kaç yaşında, nereli? Demet Şener'in yeni sevgilisi Cenk Küpeli kimdir?

Geçtiğimiz ünlü eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile 13 yıllık evliliklerini noktalayan eski manken ve oyuncu Demet Şener, Cenk Küpeli ile yeni bir aşka yelken açtı. Peki Demet Şener kimdir, kaç yaşında, nereli?

Demet Şener kimdir, kaç yaşında, nereli? Demet Şener'in yeni sevgilisi Cenk Küpeli kimdir?

Demet Şener'den aşk itirafı... Bugün bir programda iş adamı Cenk Küpeli ile yeni bir ilişkiye adım attığı iddia edilen Demet Şener, programa canlı olarak bağlanarak iddiayı doğruladı. Peki Demet Şener'in yeni sevgilisi Cenk Küpeli kimdir?

DEMET ŞENER KİMDİR?

Demet Şener, 11 Nisan 1977'de Bursa'da doğdu. Nişantaşı Kız Lisesi'nden mezun olan Şener, 1995 yılında yapılan Miss Turkey Güzellik Yarışmasında 1. oldu. 15 Temmuz 2005 tarihinde millî basketbolcu İbrahim Kutluay'la evlendi, 19 Ocak 2018'de İbrahim Kutluay'dan boşandı. Şener'in bu evliliğinden 2006 doğumlu İrem adında bir kız çocuğu ve 2009 doğumlu Ömer isimli oğlu bulunmaktadır.

Demet Şener beyazperdeye, 1999 yapımı olan ve Gani Müjde tarafından yazılıp yönetilen, oyuncular arasında Cem Davran, Hande Ataizi, Mehmet Ali Erbil ve Nurseli İdiz gibi ünlü sanatçıların da olduğu “Kahpe Bizans” filmi ile adım attı. Bu filmin ardından yine 1999 yılında, Mustafa Altıoklar tarafından yazılıp yönetilen “Asansör” filminde rol aldı.

DEMET ŞENER FİLMOGRAFİ

1997 Bir Demet Tiyatro
1997 Böyle mi Olacaktı
1999 Asansör
1999 Kahpe Bizans
2000 Aşk Hırsızı
2000 Hemşo Tatyana
2000 Gölge Gölge
2002 Reyting Hamdi

CENK KÜPELİ KİMDİR?

Cenk Küpeli 1985 yılında Ankara'da doğdu. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Cenk Küpeli, New York City Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansını tamamladı. Tav Holding'de başladığı kariyerini Doğa Grup Genel Müdürü olarak sürdürdü. Eski milli basketbolculardan Cenk Küpeli, aynı zamanda Beşiktaş Kongre üyeliği ve Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyesi olarak da görev yapıyor.

Genç kadına büyük şok! Eve gidince yanmaya başladıAdıyaman’da bir güzellik merkezinde lazer epilasyon yaptıran kadının vücudunda 1. ve 2. derece yanıklar meydana geldi. Genç kadın açıklamasında, 'Eve gittikten sonra vücutta yanmalar ve kızarmalar başladı. Kendilerine ulaşıp görsellerimi attım. Sadece kollarım ve bacaklarım değil vücudumun hemen hemen her yerinde bu şekilde yanıklar var' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber