Geri Dön
GündemDenizli'de okullar tatil mi? Denizli'de hangi ilçelerde okullar tatil edildi?

Denizli'de okullar tatil mi? Denizli'de hangi ilçelerde okullar tatil edildi?

Denizli'de etkili olan kar yağışının ardından öğrenciler sabah saatlerinden bu yana kar tatili haberi bekliyor. Binlerce öğrenci ve veli Denizli'de bugün okullar tatil mi sorusuna yanıt ararken beklenen açıklama çok gecikmeden geldi. Peki Denizli'de bugün hangi ilçelerde okullar tatil edildi?

Denizli'de okullar tatil mi? Denizli'de hangi ilçelerde okullar tatil edildi?

Denizli'de etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle öğrenci ve veliler araştırmalarını sıklaştırdı. Bazı ilçelerde etkili olan kar yağışının ardından öğrenciler Okullar bugün tatil mi sorusuna yanıt arıyordu. Denizli Valiliğ. tarafından yapılan açıklamada Çal ve Çameli ilçelerinde kar yağışı nedeniyle bir gün eğitime ara verildiği duyuruldu.

DENİZLİ'DE HANGİ İLÇELERDE OKULLAR TATİL EDİLDİ?

Denizli Valiliğinden yapılan açıklamada, kentte ve yüksek kesimlerdeki ilçelerde kar yağışının etkili olduğunu, olumsuz hava koşullarının sürdüğü belirtildi.

Kar yağışı ve yollarda oluşabilecek buzlanmadan dolayı öğrenciler ile vatandaşların mağduriyet yaşamaması için Çameli ve Çal ilçesi genelinde 7 Şubat Cuma günü eğitime ara verildiğini kaydedildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yer: Adıyaman! Mezarlıkta, vücudu toprağa gömülü bebek bulunduAdıyaman'da, şehit kabrini ziyaret eden lise öğrencileri, ağlama sesini duyunca mezarlıkta vücudu toprağa gömülü yeni doğan bebeği buldu. Korumaya alınan bebeği bırakan kişi veya kişilerin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler