Geri Dön

Depp, Patti Smith için gitar çaldı

Patti Smith, yeni albümü “Banga”yı ABD’de yayınladı. Spinner dergisine konuşan Smith, albümle aynı ismi taşıyan “Banga” şarkısında Johnny Depp’le birlikte çalıştığını anlattı

Daha önce Marilyn Manson’la çalışan ve geçtiğimiz pazar MTV Film Ödülleri’nde The Black Keys’le sahneye çıkarak müzisyenliğe giderek alışan Depp, “Banga”da davul ve gitar çaldı. Smith’in Amy Winehouse’a saygı duruşunda bulunduğu albümde Neil Young coverı “After The Gold Rush” da yer alıyor.
Son kitabı “Whoolgathering”i geçtiğimiz ay Türkçe “Hayalperestler” ismiyle yayımlanan Smith, NME’de yer alan bir habere göre sonbaharda Amerika’da yapılacak bir etkinlik dizisinde Neil Young’la birlikte sahneye çıkacak.

Bakan Koca o görüntüleri paylaştı: Bu ülkeyle gurur duymak için çok nedenimiz varSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hollanda'da bir televizyon kanalının, Türkiye'deki sağlık ekiplerinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı uygulamak için yaptığı çalışmaların örnek gösterildiği haberini paylaşarak, "Bu ülkeyle gurur duymak için çok nedenimiz var." değerlendirmesinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet