Geri Dön
GündemDevriye gezen polisler yangını fark etti! Bina sakinleri tahliye edildi

Devriye gezen polisler yangını fark etti! Bina sakinleri tahliye edildi

İstanbul Kadıköy’de kentsel dönüşüm nedeniyle boşaltılan binada yangın çıktı. Binanın çatısında çıkan yangın yanındaki binalara sıçradı. Binada yaşayan vatandaşlar polis tarafından tahliye edildi. Öte yandan yangınla ilgili inceleme başlatıldı.

Devriye gezen polisler yangını fark etti! Bina sakinleri tahliye edildi

Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Yavuz Sokak'ta 3 katlı binada saat 11.45 sıralarında yangın çıktı. İddiaya göre kentsel dönüşüm için söküm çalışmaları yapılırken binanın çatısında çıkan yangın yanındaki 2 katlı binaya da sıçradı.

O sırada devriye görevi yapan Kadıköy Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri alevleri fark ederek, 2 katlı binada bulunan vatandaşları dışarı çıkardı. Tahliye işlemini tamamlayan polisler itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevlere müdahale ederek söndürdü.

Polis yangınla ilgili inceleme başlattı.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
7 yaşında tüm saçları döküldü! Yapılan sürprizle hayata yeniden bağlandıDünyada güzel insanların olduğunu bir kez daha kanıtladılar! 7 yaşında tüm saçları dökülen küçük kız, annesiyle sık sık gittiği simitçide kendisi için sıradan bir gün olacağını düşünürken, dükkân sahibi karı - kocanın söyledikleriyle hayatının en güzel günlerinden birini yaşadı…

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler