Geri Dön

DGS ek tercih sonuçları açıklandı mı? Hangi tarihte açıklanıyor?

Dikey Geçiş Sınav ek tercih başvuruları biter bitmez sonuçlar için geri sayım başladı. 30 bin kontenjan için başvuru yapan adaylar, sonuçları merak ediyor. Peki, DGS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

DGS ek tercih sonuçları açıklandı mı? Hangi tarihte açıklanıyor?

DGS ek tercih sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. Binlerce kişi lisans programına yerleşip yerleşmediğini merak ediyor ve "DGS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor. İşte detaylar...

DGS EK TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

DGS ek tercih sonuçları hakkında ÖSYM'den geçilen bir duyuru yok. Geçen sene başvurular 16 Ekim'de bitmiş sonuçlar 26 Ekim'de açıklanmıştı. Bu sene sonuçların 17 Ekim'de açıklanması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Şırnak'ta konuşuyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şırnak Şehir Stadı'nda düzenlenen AK Parti Şırnak 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu. Erdoğan konuşmasında Karabağ mesajı verirken, "Ne diyorlar Minsk 3'lüsü. Bunlar Ermenistan'ın yanında yer aldılar. Bunlar her türlü silahlı desteği veriyorlar. Azerbaycan Ermenilerden topraklarını kurtarmak için bu mücadeleyi veriyorlar. İnanıyorum ki bu toprakları Ermenilerden alacaklar. " ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber