Geri Dön
GündemDilan Çıtak Tatlıses kimdir, kaç yaşında? Dilan Çıtak'ın annesi kim?

Dilan Çıtak Tatlıses kimdir, kaç yaşında? Dilan Çıtak'ın annesi kim?

Dilan Çıtak Tatlıses, Instagram hesabının hikaye bölümünde yaptığı paylaşımında corona virüse yakalandığını açıkladı. İbrahim Tatlıses'ın kızı Dilan Çıtak Tatlıses'in geçtiğimiz günlerde sevgilisi Levent Dörter'in corona virüs testi pozitif çıkmıştı. Peki Dilan Çıtak Tatlıses kimdir, kaç yaşında?

Dilan Çıtak Tatlıses kimdir, kaç yaşında? Dilan Çıtak'ın annesi kim?

Dilan Çıtak Tatlıses'in sevgilisi Levent Dörter'in corona virüs testinin pozitif çıktığı geçtiğimiz gündeme gelmişti. Dilan Çıtak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kendisinin corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Dilan Çıtak'ın yaşamı merak edilmeye başlandı. Peki Dilan Çıtak Tatlıses kimdir, kaç yaşında?

 DİLAN ÇITAK KİMDİR?

Dilan Çıtak, 2 Aralık 1989 yılında İstanbul'da doğdu. Çıtak, 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu olarak okumaya başladı. Asıl branşı şan olarak başladığı eğitimine piyano ve keman dersiyle de devam etti. 2 sene keman 4 sene piyano çaldı kemanı bırakarak enstürmanına piyano olarak devam etti. Okul süresince müzikallerde ve korolarda yer aldı. Caz orkestralarında solistlik yaptı. Aynı zamanda Pera tiyatroda 2 sene oyunculuk eğitimi aldı

2011'de dil ve müzik eğitimi için Amerika’ya gitti. “Berklee College Of Music” öğrencilerinden oluşan çeşitli ekiplerle büyük sahnelerde konserler verdi. (Harper’s Ferry,Wally’s Cafe,939 Cafe). Kendi alanında bir çok başarıya imza atmış “The Julliard School”dan mezun Amerikalı bir vokal hocası ile vokal çalışmaları yaptı. Bir yıllık dil ve müzik eğitimi sonrasında Türkiye’ye dönüş yaptı. İTÜ İngilizce müzikoloji bölümünü kazanarak eğitimine bu alanda devam ediyor.

Sanat okulunda Keman ve Piyano hocalığı yapıyor. Kendi projesi olan SOUL SENSATION band’in solistliği ve İskender Paydaş’ın “Zamansız Şarkılar” projesinde de vokal olarak yer alıyor.

Ebeveynler: İbrahim Tatlıses, Işıl Çıtak

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Xiaomi Redmi Note 10 5G Telefon İncelemesiPerformans yarışçısı Xiaomi Redmi Note 10 5G akıllı telefon, Milliyet.tv teknoloji editörünün kadrajı altında! Nilay Kamu, Türkiye'de MediaTek Dimensity 700 işlemcisine sahip ilk akıllı telefon Redmi Note 10 5G'yi inceledi. Çok daha yüksek performansı ve enerji verimliliği ile segmentinde öne çıkan telefon hem oyun hem de çoklu görev performansı ile sınırları zorluyor, enerji tüketimi konusunda dikkat çekiyor. Sosyal medyada veya oyun başında geçirilen saatleriniz için göz dolduran bir pil ömrüne sahip olan Redmi Note 5G, 5000mAh'lik pili ve 18W hızlı şarj özelliği ise tam olarak telefonu elinden bırakamayanlar için yaratılmış! Akıllı telefon 5G’yi de desteklediği için, 5G kullanılan bölgelerde çok daha yüksek bir İnternet hızına sahip oluyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra, Redmi Note 10 5G’nin ön ve arka kamera özellikleri, farklı çekim modları, ekran yenileme hızı, oyunlar sırasındaki performansı gibi pek çok konuda daha fazla detay öğrenmek, kullanıcı deneyimi hakkında çok daha fazla bilgi almak için Milliyet Teknoloji Editörü Nilay Kamu'nun videosunu izleyebilirsiniz! #işbirliği
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler