Geri Dön
GündemDilara Aksüyek kimdir?

Dilara Aksüyek kimdir?

Son olarak Adı Mutluluk dizisinde izleyici karşısında olan Dilara Aksüyek kimdir? Rol arkadaşı ile görüntülenen Dilara Aksüyek'in tepkisi herkesi şaşırttı. İşte Dilara Aksüyek ile ilgili merak ettikleriniz.

Dilara Aksüyek kimdir?

Adı Mutluluk’ta iki sevgiliyi canlandıran Dilara Aksüyek ve Ceyhun Mengiroğlu, önceki gün Nişantaşı’nda ilk kez el ele görüntülendi. Mağazaları dolaşan ikili, gazetecileri görünce ellerini ayırdı. Fotoğrafının çekilmesinden rahatsız olan Mengiroğlu, “Ne gerek vardı çekmeye? Bütün keyfimiz kaçtı” diyerek sitemde bulundu.

Dilara Aksüyek kimdir

DİLARA AKSÜYEK KİMDİR?

Dilara Aksüyek -24 Temmuz 1987 Karşıyaka, İzmir doğumlu Türk dizi oyuncusu.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.

2012 yılında "Evlerden Biri" dizisinde Filiz karakteriyle rol almıştı. 2013 yılında başlayan "Merhamet" adlı dizide Narin'in kardeşi Şadiye'yi canlandırdıktan sonra "Kadim Dostum" adlı dizide Deniz karakterini canlandırdı.

Şimdilerde ise "Adı Mutluluk" adlı dizide Dolunay karakterini canlandırmaktadır.

Dilara Aksüyek kimdir

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Görgü tanığı anlattı! Lise öğrencileri birbirine girdiZeytinburnu'nda okuldan çıkan lise öğrencisi iki grup arasında bıçaklı kavga çıktı. Olay yerine gelen polisi gören liseli öğrencilerin kaçmaya çalıştığı sırada, bıçaklanan bir genç koşarken yere yığıldı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner