Geri Dön
GündemDilay Korkmaz kimdir?

Dilay Korkmaz kimdir?

Dilay Korkmaz, Kanal D ekranında yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. Dilay Korkmaz yaptığı Karius açıklaması ile gündeme geldi. Peki Dilan Korkmaz kimdir?

Dilay Korkmaz kimdir?

Dilay Korkmaz, Kanal D ekranında yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. Magazin D'de sunuculuk görevini üstlenen 1990 doğumlu Dilay Korkmaz yaptığı Karius açıklaması ile bir anda gündeme oturdu. Peki Dilay Korkmaz kimdir?

DİLAY KORKMAZ KİMDİR?

1990 yılında Ankara'da dünyaya gelen Dilay Korkmaz, Gazi Üniversitesi Muhasebe bölümünden mezun oldu. 2010 yılında Miss Turkey'e katılan güzel isim, bu yarışmada dördüncü oldu. Bu yarışma ardından Çin'de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 aday arasından ilk 15'e girerek dikkatleri üzerine topladı.

Oyunculuk kariyerine de sahip olan Korkmaz, 2017 yılında çekimleri tamamlanan "Karımı Gördünüz mü?" isimli sinema filminin kadrosunda yer aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde diksiyon derslerine katıldı. Spikerlik ve sunuculuk kariyerini sürdüren Dilay Korkmaz, yeni sezonda Magazin D’nin sunuculuğunu üstleniyor.

"LORIS TAM BENİM TİPİM"

Dilay Korkmaz'ın canlı yayında yaptığı açıklamalar şöyle:

"Bana da dm'den mesajlar geliyor. Bu mesajlar gelebilir ama çok normal. Aynı takımdan bana yazan dört-beş kişi oldu. Bunlar aralarında oturup 'hadi Dilay'a mesaj atalım sana cevap vermedi,belki bana verir' tarzında düşünüyorlar galiba. Bana dm'den sürekli 'sen geldin bak maçı kazandık' yazıyorlar. İnsanlar yazarlar bunları ciddiye alanlarda kabahat. Loris bana mesaj atabilir. O bekar çocuk, ben de bekarım. Ben Loris'e cevap vermedim. O da bana yazmayı kesti. Ama bir süre bana yazmaya devam etti. Loris'in mesajını kimseye açıklamadım. Bir şeyler sormak için yazmıştı bana. Çok tatlı çocuk Loris, ama çok çapkın. Beni böyle bir erkekle hiç duymamışsınızdır. Ben 'gerekirse bekar kalayım biri olacaksa tam olsun' mantığındayım. Aslında Loris tam benim tipim."

Mahalleli yasa boğuldu! 64 yıl boyunca muhtarlık yaptıMalazgirt ilçesinde 1957 yılında amcasından devraldığı muhtarlık mührünü 64 yıldır taşıyan Reşit Kardan, hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet