Geri Dön

Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezona ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağına dair henüz net bir bilgi gelmedi. Diriliş Ertuğrul dizisinin çekimlerinde yaşanan zorluklardan dolayı Ekim ayında başlayacağı iddiaları ise gündemde yer alıyor.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul için heyecanlı bekleyiş. Eylül ayının gelmesi ile birlikte diziler yeni sezon için başlangıç yapmaya başladı. Ekranların fenomeni olan Diriliş Ertuğrul için ise bekleyiş sürüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri ne zaman başlıyor sorusunun yanıtı henüz belli olmadı. Geçtiğimiz sezon Ekim ayında yeni bölümleri ile ekrana gelen Diriliş Erturğul'un bu sezon da Ekim ayında başlaması bekleniyor. Yapım şirketinden henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'A SÜRPRİZ TRANSFER

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan ve Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin bulunduğu Diriliş Ertuğrul'a son olarak Kehribar dizisinde rol alan güzel oyuncu Aslıhan Güner dahil oldu.

Çemberimde Gül Oya, The İmam, Asi, Sevda Çiçeği, Yuvamı Yıkamazsın, Şefkat Tepe, Sümela'nın Şifresi, Bir Zamanlar Osmanlı, Kehribar, Muhteşem yüzyıl Kösem gibi film ve dizilerde rol alan güzel oyuncunun dizide hangi rolü canlandıracağı merakla bekleniyor. (Medyaradar)

SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

Kavgadan korkup dolaba saklandılarMersin'de mahalle arasında çıkan ve bir pastanenin içinde devam kavgadan korkan 2 iş yeri çalışanı, korunmak için malzeme dolabına saklandı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet