Geri Dön
GündemDoktor İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi nerede, ne zaman açılacak?

Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi nerede, ne zaman açılacak?

Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile törenle açılıyor. Açılış öncesi yoğun bir şekilde hastae hakkında detaylı bilgiler alınmak istenirken 'Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi nerede, ne zaman açılacak?' soruları yoğunlaştı.

Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi nerede, ne zaman açılacak?

23 dönüm arazi üzerinde 4 bin 500 metrekare kapalı alana sahip, 59'u yoğun bakım olmak üzere 101 yatak ile hizmet verecek olan Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi bugün saat 16.00'da törenle açılıyor. Vatandaşlar sıklıkla 'Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi nerede? sorusuna cevap arıyor. İşte detaylar...

HADIMKÖY DOKTOR İSMAİL NİYAZİ KURTULMUŞ HASTANESİ NEREDE?

Arnavutköy Hadımköy'de Sultan 2. Abdulhamit Han'ın yaptırdığı tarihi hastane, pandemi hastanesi olacak. Tarihi Hadımköy Askeri Hastanesi pandemi hastanesine dönüştürülürken ismi ise Hadımköy Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi oldu.

İSMAİL NİYAZİ KURTULMUŞ KİMDİR?

Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş, Türk siyasetçi, akademisyen, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un babasıdır.

İstanbul'da inanılmaz manzara! 'İçine girsem beni bir daha kimse bulamaz'Sultangazi'de define avcıları ormanlık alanı delik deşik etti, devasa çukurlar açtı. Ormana gelenler için büyük tehlike oluşturan devasa çukurlar havadan da görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet