Geri Dön
GündemDolandırıcılık çetesi polise muska yazdırmış

Dolandırıcılık çetesi polise muska yazdırmış

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen operasyon kapsamında polis ekipleri, hurdaya çıkmış ağır hasarlı araçların bilgilerini ilanlardan alıp, bağlantı kurdukları üçüncü kişilere kendilerini “sigorta şirketi yetkilisi” olarak tanıttıktan sonra hayali satış yapan çeteye yönelik 16 Ekim’de operasyon düzenledi. Şafak baskınında, 4’ü kadın 1’i çocuk 20 kişi gözaltına alındı.

Dolandırıcılık çetesi polise muska yazdırmış

Çetenin, 20 vatandaşı dolandırıp 200 bin lira para topladığı ortaya çıktı. Paraları vip minibüs kiralayıp barlarda harcayan ve göl manzaralı villalarda yaşayan çetenin “medyum” tutup muska yaptırdığı ortaya çıktı. Polis, çetenin evine yaptığı baskında muska ve kavanozlar içinde düğümlenmiş saç ve iplik örgüleri olduğunu gördü. Yapılan detaylı sorguda ise, çete lideri Atlas’ın polise yakalanmamak için “medyum”a gittiği daha sonradan çeteye katılan Niyazi Aydın’a (45) bin 500 liraya muska yaptırdığı ortaya çıktı. Şüphelilerden çete lideri Okan Atlas’ın da aralarında olduğu üç kişi tutuklandı, 17 kişi serbest bırakıldı. l ÇAĞLAR ÖZTÜRK DHA

Sakarya'da şişe ve bıçaklı kavgaSakarya'nın Sapanca ilçesinde, takside tartıştıktan sonra araçtan inen 2 kişi bıçak ve bira şişesi ile birbirine saldırdı. Yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırılırken, kavga anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet