Geri Dön

Dolandırıcılık çetesi polise muska yazdırmış

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen operasyon kapsamında polis ekipleri, hurdaya çıkmış ağır hasarlı araçların bilgilerini ilanlardan alıp, bağlantı kurdukları üçüncü kişilere kendilerini “sigorta şirketi yetkilisi” olarak tanıttıktan sonra hayali satış yapan çeteye yönelik 16 Ekim’de operasyon düzenledi. Şafak baskınında, 4’ü kadın 1’i çocuk 20 kişi gözaltına alındı.

Dolandırıcılık çetesi polise muska yazdırmış

Çetenin, 20 vatandaşı dolandırıp 200 bin lira para topladığı ortaya çıktı. Paraları vip minibüs kiralayıp barlarda harcayan ve göl manzaralı villalarda yaşayan çetenin “medyum” tutup muska yaptırdığı ortaya çıktı. Polis, çetenin evine yaptığı baskında muska ve kavanozlar içinde düğümlenmiş saç ve iplik örgüleri olduğunu gördü. Yapılan detaylı sorguda ise, çete lideri Atlas’ın polise yakalanmamak için “medyum”a gittiği daha sonradan çeteye katılan Niyazi Aydın’a (45) bin 500 liraya muska yaptırdığı ortaya çıktı. Şüphelilerden çete lideri Okan Atlas’ın da aralarında olduğu üç kişi tutuklandı, 17 kişi serbest bırakıldı. l ÇAĞLAR ÖZTÜRK DHA

Gine lideri Conde özel kalem müdürünü sokak ortasında dövdüGine'de Devlet Başkanı Alpha Conde'nin bir toplantının ardından özel kalem müdürünü dövdüğü görüntüler sosyal medyayı yıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber