Geri Dön

Dostlar Mahallesi 3. yeni bölümde neler olacak?

Dostlar Mahallesi 2. bölümüyle kanal D'de yayınlandı. Dostlar Mahallesi'nde Metin'den kahramanlık hareketi izleyenleri şaşırttı. Dostlar Mahallesi 3. yeni bölümde neler olacak? Dostlar Mahallesi 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dostlar Mahallesi 3. yeni bölümde neler olacak?

Dostlar Mahallesi geçtiğimiz hafta yayınlanmaya başladı. 2. bölümüyle Dostlar Mahallesi dizisinde heyecanlı olaylar yaşandı. Metin kazada kurtardığı kişilerle sosyal medyada kahraman ilan edildi.

DOSTLAR MAHALLESİ 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dostlar Mahallesi 3. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

DOSTLAR MAHALLESİ 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Metin, kazada yanan bir araçtan turist bir kadını ve oğlunu kurtarınca sosyal medyanın kahramanı oluyor!

Metin ve Çetin kardeşlerin arasını bu hafta kıskançlık açıyor. Metin, kazada yanan bir araçtan turist bir kadını ve oğlunu kurtarınca sosyal medyanın kahramanı oluyor. Onu kıskanan Çetin, duraktakilerin ve Seher’in ona da saygı duyması için kendine kahramanlık yapacak bir yer arıyor. Rus Gelin Olga ile evlendi diye evden kovulan Selim’le Behiye’nin arasını düzeltmeye karar veriyor; ama, tabi yine yalan dolanla.

Bahar’la, Aykut’un ilişkisi bu hafta geçmişten gelen beklenmedik bir isim yüzünden darbe alıyor. Birbirini çok seven çiftimiz engelleri aşabilecek mi?

Bilge tecrübesizliği yüzünden bu kez başını büyük belalara sokuyor. Kızlarını her şeyden çok seven Metin ve Füsun onu içine düştüğü durumdan kurtarmayı başarabilecek mi?

Annesinden habersiz oyuncu seçmelerine giden Çağatay dışarı çıktığında taksisinin yerinde yeller estiğini görüyor. Olayı Neriman Anne’ye çaktırmadan çözmeye çalışırken Vakur’la ikisi kendilerini çok tehlikeli adamların arasında buluyorlar. İçine düştükleri durumdan sıyrılabilecekler mi?

Sulama kanalına düşen 2 çocuk boğulduMalatya'nın Darende ilçesinde sulama kanalına düşen 2 çocuk boğuldu. Çocukların cenazeleri, Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet