Geri Dön
GündemBu hafta Doya Doya Moda'da kim kazandı? Kim elendi? (24 Ocak)

Bu hafta Doya Doya Moda'da kim kazandı? Kim elendi? (24 Ocak)

Doya Doya Moda'da bugün eleme heyecanı yaşandı. Doya Doya Moda son bölümde bir kişi altın kolyeyi kazanırken bir kişi de yarışmaya veda etti. Peki, Doya Doya Moda'da kim kazandı, kim elendi?

Bu hafta Doya Doya Moda'da kim kazandı? Kim elendi? (24 Ocak)

Doya Doya Moda'da bugün hafta elemesi vardı. Doya Doya Moda'nın 9'uncu haftasında büyük bir heyecan vardı. Şimdi yarışmayı kaçıranlar ya da son ana şahit olmayanlar "Doya Doya Moda'da kim kazandı? Kim elendi?" sorusunu yöneltiyor.

DOYA DOYA MODA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'nın bu haftaki finalinde Ferdanur 1. oldu ve altın kolyeyi kazandı. Selin Küçük ise elenen isim oldu.

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Geçen hafta finalde yarışmacılar gazino konspeti ile jürinin karşısına çıktılar. Altın kolyeyi kazanan isim Neslihan oldu. Elenen isim ise Yaren'di.

Meteoroloji'den flaş 3 saat uyarısı! İri taneli dolu yağışı başladıMeteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul'un bazı ilçelerinde gök gürültülü sağanak yağış başladı. Silivri'de iri taneli dolu yağış devam ederken Tekirdağ'da sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların önümüzdeki 3 saat süreci açıklandı. Öte yandan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara çevrelerinde önümüzdeki 4 saat boyunca kuvvetli sağanak beklendiğini duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet