Geri Dön
GündemDünya Sağlık Örgütü (DSÖ) toplantısı ne zaman, saat kaçta? DSÖ brifing tarihi, saati

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) toplantısı ne zaman, saat kaçta? DSÖ brifing tarihi, saati

Son dakika haberleri yakından takip ediliyor. Bugün son dakika haberleri arasında en dikkat çeken günün haberi Dünya Sağlık Örgütü'nün düzenleyeceği toplantı oldu. Aynı zamanda uluslararası medya başta olmak üzere tüm dünya tarafından yakından takip edilen brifinge Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da katılacak olması büyük merak uyandırdı. Vatandaşlar ise Dünya Sağlık Örgütü toplantısı ne zaman, saat kaçta araması yapmaya başladı. İşte DSÖ brifing tarihi...

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) toplantısı ne zaman, saat kaçta? DSÖ brifing tarihi, saati

Bugün en çok merak edilen sorular arasına Dünya Sağlık Örgütü toplantısı ne zaman, saat kaçta sorusu eklendi. Milyonlarca vatandaş Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da kaıtlım sağlayacağı Dünya Sağlık Örgütü toplantısını araştırmaya başladı. Dünya çapında salgını devam eden koronavirüsün gelişmeleri hakkında yapılacak bilgilendirmeler adeta dört gözle bekleniyor. Peki Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) toplantısı ne zaman, saat kaçta? İşte DSÖ toplantısı hakkında belirtilen tarih ve saat....

DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Gelen son dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Dünya Sağlık Örgütü tarafından düzenlenecek olan ve uluslararası medya başta olmak üzere tüm dünya tarafından yakından takip edilen brifinge katılacak. Kritik toplantı bugün 18.00-19.00 saatleri arasında çevrim içi gerçekleştirilecek.

Son dakika haberine göre, DSÖ'nün periyodik olarak kamuoyunu bilgilendirdiği brifinge, DSÖ Genel Direktörü Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus'a eşlik etmek üzere Bakan Koca da davet edildi. Bakan Koca, brifingde, Kovid-19'un sağlık çalışanları üzerindeki etkisi, sağlık çalışanlarının korunması için atılan adımlar ve Türkiye'deki sağlık çalışanlarının aşılanmasındaki son durum hakkında görüş ve değerlendirmelerini uluslararası kamuoyu ile paylaşacak.

Sağlık Bakanlığı'ndan koronavirüs ilacı kararı!Sağlık Bakanlığı Kovid-19 tedavi rehberini güncelledi. Karara göre, hem hastanede hem de evde tedavi gören koronavirüs hastalarına hidroksiklorokin etken maddeli ilaç verilmeyecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet