Geri Dön

Duygu Sarışın kimdir?

Duygu Sarışın kimdir? Güzelliği va başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Duygu Sarışın hakkında meraklı arayış devam ediyor. Çağatay Ulusoy ile anılması ardından gündeme gelen Duygu Sarışın kimdir sorusunun yanıtı...

Duygu Sarışın kimdir?

Adını başarılı projelerde geçirmeyi başaran Duygu Sarışın hakkında merak edilen bilgiler araştırılıyor. İşte Duygu Sarışın kimdir sorusunun yanıtı...

DUYGU SARIŞIN KİMDİR?

24 Kasım 1987 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünde tamamlayan Sarışın, daha sonra İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü’nde dersler almıştır. Bu eğitimlerinin ardından güzel oyuncunun deneyim kazandığı yer ise İzmir Devlet Tiyatrosu olmuştur.

2011 yılında ise televizyon dünyasına Cennetin Sırları dizisi ile adım atmış; İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi diziler de rol almıştır.

Star Tv’de yayınlanan; kadrosunda Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar, Hayal Köseoğlu, ve Tansu Biçer gibi isimlerin yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosunda yer almakta ve Burcu karakterini canlandırmaktadır.

Duygu Sarışın 1.70 boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de şehit aileleri ile buluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen programda şehit ailelerine hitap etti. Şehit yakınları ve gazilere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı, salgın döneminde toplumun her kesimi gibi 15 Temmuz şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi de desteklemek amacıyla vakfımız kaynaklarıyla aylık biner lira nakdi destek uygulaması başlatmıştır. Bu uygulamayı, vakfın kaynakları el verdiği ölçüde devam ettirmeyi kararlaştırdık' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber