Geri Dön

Duygu Sarışın kimdir? Duygu Sarışın kaç yaşında?

Son günlerin aranılan isimleri arasında yer alan Duygu Sarışın, şu sıralar Çağatay Ulusoy ile yaşadığı aşk ile gündemde! Son olarak İçerde dizisinde rol arkadaşı olan Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy tatilin tadını çıkarıyor. Peki Duygu Sarışın kimdir?

Duygu Sarışın kimdir? Duygu Sarışın kaç yaşında?

Duygu Sarışın son günlerde Çağatay Ulusoy ile yaşadığı aşk ile gündemde! Son olarak Marmaris'te Çağatay Ulusoy'un teknesi ile demirledikleri koyda görüntülenen çiftler bol bol güneşlendi ve denizin tadını çıkardı. Peki Duygu Sarışın kimdir?

Duygu Sarışın kimdir Duygu Sarışın kaç yaşında

DUYGU SARIŞIN KİMDİR?

Duygu Sarışın, 24 Kasım 1987 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünde tamamlayan Sarışın, daha sonra İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü’nde dersler almıştır. Bu eğitimlerinin ardından güzel oyuncunun deneyim kazandığı yer ise İzmir Devlet Tiyatrosu olmuştur.

2011 yılında ise televizyon dünyasına Cennetin Sırları dizisi ile adım atmış; İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi diziler de rol almıştır.

Duygu Sarışın kimdir Duygu Sarışın kaç yaşında

Star Tv’de yayınlanan; kadrosunda Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar, Hayal Köseoğlu, ve Tansu Biçer gibi isimlerin yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosunda yer almakta ve Burcu karakterini canlandırmaktadır.

Duygu Sarışın 1.70 boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır.

Başakşehir'de otomobilin çarptığı kişi öldüİstanbul Başakşehir'de yolun karşısına geçmeye çalışan 65 yaşındaki Ömer Çalık, otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı. Kaldırıldığı hastanede Çalık hayatını kaybederken polis otomobil sürücüsünü gözaltına aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber