Geri Dön
Gündeme Kurs DYK başvurusu nasıl yapılır? DYK ne zaman başlıyor?

e Kurs DYK başvurusu nasıl yapılır? DYK ne zaman başlıyor?

Destekleme ve Yetiştirme Kursları öğrenci başvuruları başlıyor. Başvurular 26-29 Kasım tarihleri arasında yapılacak. DYK başvuruları e-kurs üzerinden yapılacak. İşte DYK e kurs başvuruları ile ilgili ayrıntılar.

e Kurs DYK başvurusu nasıl yapılır? DYK ne zaman başlıyor?

DYK kurs merkezi başvuruları 19-22 Kasım taihleri arasında alındı. Öğretmen başvuruları ise 23-25 Kasım tarihleri arasında yapıldı. Öğrenci başvuruları ise 26 Kasım'da başlıyor. İşte DYK e-kurs başvuru detayları.

DYK E-KURS BAŞVURUSU NE ZAMAN YAPILACAK?

Öğrenci başvurularının alınması ve kurs sınıflarının oluşturulması 26 Kasım ve 29 Kasım 2021 tarihleri aralığında yapılacak.

Kurslar ise 29 Kasım'da başlayacak.

DYK BAŞVURUSU E KURS İLE NASIL YAPILIR?

Resmi örgün öğretim ve özel öğretim kurumlarındaki öğrenciler e-Kurs üzerinden e okul bilgileri ya da e devlet girişi ile kurs başvurusu yapabiliyor.

Açık öğretim okullarındaki öğrenciler e devlet ile e Kurs modülüne giriş yapabiliyor. Ayrıca Açık Öğretim kullanıcı adı ve şifresi ile de giriş yapılıyor.

E KURS DYK BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Merkez Bankası'ndan dövize müdahaleTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) "Döviz kurlarında görülen sağlıksız fiyat oluşumları nedeniyle piyasaya satım yönünde doğrudan müdahale edilmektedir" açıklamasını yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler