Geri Dön
Gündeme okul | e okul vbs | e okul öğrenci girişi

e okul | e okul vbs | e okul öğrenci girişi

Milli Eğitim Bakanlığı'nın öğrencilere ve velilere sunduğu hizmet olan e okul sistemi büyük yarar sağlamaya devam ediyor. Milyonlarca öğrenci eğitim-öğretim dönemi içerisinde e okul giriş, e okul vbs , e okul öğrenci girişi sayfalarına erişim sağlıyor. Peki e okul sisteminden hangi bilgilere ulaşılır?

e okul | e okul vbs | e okul öğrenci girişi

2019-2020 Eğitim- Öğretmi yılı 9 Eylül 2019 Pazartesi günü başladı. Milyonlarca öğrenci o günden bu yana e okul sistemine yoğun ilgi gösteriyor. e okul sisteminden öğrenci birçok bilgiye kolaylıkla erişim sağlıyor. Peki e okul sistemine nasıl giriş yapılır? e okul vbs ve e okul öğrenci girişi nasıl olur?

E OKUL SİSTEMİNDEN HANGİ BİLGİLER ÖĞRENİLİR?

e okul sistemine giriş yaparak öğrencinin devamsızlık bilgisine, sınav notuna, ders içi performans puanına ve ders programı bilgilerine kolaylıkla ulaşılır. Peki e okul girşi nasıl yapılır?

E OKUL SİSTEMİNE NASIL GİRŞİ YAPILIR?

E OKUL VBS GİRİŞ

E OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ

e okul giriş sayfası, öğrencinin TC kimlik numarası ve okul numarası ile birlikte açılır. e okul vbs ve e okul öğrenci giriş sistemi de aynı şekilde erişim sağlar.

E OKUL GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

İzmir'de ele geçirildi! Piyasa değeri 1 milyon liraİzmir'in Karabağlar ilçesindeki bir evin çatı katında, piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olduğu değerlendirilen, gümrük kaçağı 3 bin 810 cep telefonu, bataryalar ve şarj aletleri ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet