Geri Dön
GündemE Okul giriş nasıl yapılır? (2019) E Okul vbs ekranı! Yazılı ve sözlü sınav sonuçları

E Okul giriş nasıl yapılır? (2019) E Okul vbs ekranı! Yazılı ve sözlü sınav sonuçları

Yaz tatili için heyecan dorukta. Yurt genelindeki milyonlarca öğrenci, sınav sonuçları, ders programı, devamsızlık gün sayısı, sınav tarihleri ve yıl sonu ortalaması gibi pek çok bilgiye ulaşmalarını sağlayan e-okul ile ilgili arayışlar yapıyor. İşte e-okul giriş ekranı!

E Okul giriş nasıl yapılır? (2019) E Okul vbs ekranı! Yazılı ve sözlü sınav sonuçları

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılınun sonuna doğru en çok merak edilen konulardan biri de 'karne puanı nasıl hesaplanır' oldu. Milyonlarca öğrenciye kolaylık sağlayan e-okul sistemi yoğun ilgi görüyor. E-okul sitesine giriş yapmak için öğrencinin T.C. kimlik numarası ile okul numarasını sisteme girmesi gerekiyor.

TAKDİR - TEŞEKKÜR BELGESİ PUANI NASIL HESAPLANIR?

E-Okul üzerinden takdir-teşekkür hesaplama yapılabilir. Hesaplama sonucunda öğrenciler dönem sonunda hangi belgeyi alacağını öğrenebilir. Takdir-teşekkür hesaplama işleminin yapılabilmesi için, öğretmenlerin öğrencilere ait tüm ders notlarını E-Okula yüklemiş olması gerekir. Ders notlarının tamamı yüklendikten sonra, yıl sonu başarı puanına dikkat edilir. Yıl sonu başarı puanı, öğrencilerin hangi belgeyi alacağını belirler. Dönem sonunda yıl sonu başarı puanı; 70,00 - 84,99 puan aralığında olanlar teşekkür belgesi, 85,00 - 100 puan aralığında olanlar da takdir belgesi alırlar.

E OKUL GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Eski eşi tarafından sokak ortasında vurulan kadın: Serbest bırakıldıkça yapıyorAVCILAR'da boşandığı eşi Kader Kocayemiş tarafından sokak ortasında bacağından 4 kurşunla vurularak yaralanan Gönül Ayvacıoğlu, tedaviye alındığı hastanede DHA'ya konuştu. Eski eşinin evli oldukları dönemde de kendisini kurşunladığını anlatan 43 yaşındaki Ayvacıoğlu, 10 gün önce bir bidon kezzapla geldi. KADES'i aramasaydım beni kezzapla yakacaktı dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet