Geri Dön

e okul karne notları bakma ekranı: E-Okul takdir, teşekkür, karneye nereden, nasıl bakılır?

e okul karne notları bakma ve takdir, teşekkür belgesi görüntüleme ile ilgili ayrıntılar öğrenciler tarafından araştırılıyor. Koronavirüs nedeniyle bu sene karneler dijital ortam üzerinden erişime açıldı. Peki E-Okul takdir, teşekkür belgesi ve karneye nereden bakılır? İşte e okul karne notları bakma ekranı...

e okul karne notları bakma ekranı: E-Okul takdir, teşekkür, karneye nereden, nasıl bakılır?

e okul karne notları 22 Ocak 2021 tarihinde öğrencilerin erişimine açıldı. Koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitim sistemine geçilmişti. Karneler ise bu sene salgından dolayı elektronik ortamda yer aldı. Öğrenciler takdir-teşekkür belgesi bakma ve karne notları görüntüleme ekranını araştırıyorlar. Peki E-Okul'dan karneye nasıl bakılır?

E-OKUL KARNE GÖRÜNTÜLEME SAYFASI

Bu yıl karneler E-Okul üzerinden erişime açıldı. Öğrenciler e-Okul üzerinden karne notları ve belgelerini görüntüleyebiliyor.

E-Okul'a giriş sağlayan öğrenciler sonrasında e-Karne kısmına giriş yapılıyor. Ancak POP-Up engelleyici var ise izin verdikten sonra tekrar e-Karne alanına girmeniz gerekiyor.

E-OKUL GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptıKayseri'nin Talas ilçesinde dur ihtarına uymayan sürücünün otomobili yaklaşık 20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet