Geri Dön

e okul vbs girişi için yoğunluk artıyor - e okula nasıl girilir? Şifre nedir?

e okul vbs sitemi üzerinden öğrenci hakkında birçok bilgiye erişim sağlanıyor. Ara tatil yarından itibaren başlayacak ve ara tatile girmeden önce çoğu sınavlar uygulanacak. Öğrenciler ise sınav olduğu ders için arayışa geçiyor. Sınav notları e okul vbs sistemi üzerinde yerini alıyor. Peki e okula nasıl girilir?

e okul vbs girişi için yoğunluk artıyor - e okula nasıl girilir? Şifre nedir?

2019-2020 Eğitim yılının ilk ara tatili yarından itibaren başlayacak. Hafta sonu tatilleriyle birlikte toplam dokuz gün sürecek olan ara tatil öğrencilerin dinlenmesini sağlayacak. Ara tatil öncesinde birçok dersin sınavına katılım sağlayan öğrenciler, başarılarını öğrenmek için e okul vbs sistemine erişim sağlayarak ders notlarına bakmak istiyor.

E OKUL VBS SİSTEMİNE NASIL GİRİLİR? ŞİFRE NEDİR?

e okul vbs sistemine öğrencinin TC numarası ve okul numarasıyla birlikte erişim sağlanıyor.

E OKUL VBS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

Otomobilin üzerinde kanlı kefen polisi alarma geçirdiİstanbul Esenyurt'a, modifiyeli otomobilinin rüzgarlığı üzerinde kanlı kefen olan manken yerleştiren araç polisi alarma geçirdi. Özcan Tuncer, adlı sürücü ifadesi alınmak üzere karakola götürülürken, kanlı kefenle modifiye yapılan otomobil ise trafikten men edildi. Tuncer, ilgi çekmek için yaptım dese de ceza yemekten kurtulamadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet