Geri Dön

Sınav notları merak ediliyor! e okul vbs girişi

Ara tatile günler kala sınav notları merak ediliyor. Sınav notlarını öğrenmek isteyen öğrenciler, e okul vbs girişinde bulunuyor. e okul sistemine daha önce giriş sağlamayan öğrenci ve veliler ise e okul vbs girişine nasıl erişim sağlanır araştırıyor.

Sınav notları merak ediliyor! e okul vbs girişi

Milyonlarca öğrenci, ara tatile girmek için heyecanlanırken, ara tatil öncesi sınav yoğunluğu öğrencileri yoğun bir haftaya getirdi. Sınavlar sonrasında kendi başarılarını merak eden öğrenciler, e okul giriş sayfasına erişim sağlıyor.

E OKUL VBS GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

e okul vbs girişi, öğrencinin TC numarası ve okul numarasıyla birlikte sağlanıyor.

e okul sisteminden ders notları, devamsızlık bilgileri, haftalık ders programları öğreniliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. 'Yüksek faize karşı olduğunu' ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim." dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet