Geri Dön
GündemeBebek çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 eBebek kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

eBebek çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 eBebek kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

eBebek mağazaları hafta sonu açık mı? eBebek'ten alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar haftasonu, cumartes-pazar günleri, eBebek mağazalarının çalışıp çalışmadıklarını merak ediyor. İşte eBebek çalışma saatleri...

eBebek çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 eBebek kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

eBebek mağazalarının çalışma saatlerini sizler için derledik. eBebek mağazalarında işi olan vatandaşlar hafta sonu da eBebek mağazalarının açık olup olmadığını sorguluyor. Peki, cumartesi pazar eBebek mağazaları çalışıyor mu?

eBEBEK ÇALIŞMA SAATLERİ

eBebek mağazaları AVM'lerde saat 10.00'da mesaiye başlıyor.  Öğle arası verilmeyen mağazalarda, mesai 22.00'de sona eriyor.

MAĞAZALARDA İKİ FARLI KONSEPT

Ebebek müşterilerine iki farklı mağaza konseptiyle hizmet vermektedir.Bu neden ile iki farklı çalışma saati vardır. AVM içinde yer alan mağazalar sabah 10.00'da açılıp, akşam 22.00'de kapanmaktadır. Cadde mağazaları sabah 09.00'da açılıp,akşam 22.00'de kapanmaktadır.

eBEBEK MAĞAZALARI HAFTA SONU AÇIK MI?

E-Bebek mağazaları hafta sonu açık mı? eBebek mağazaları haftanın 7 günü hizmet verirler. Yani cumartesi ve pazar günleri de açıktır.

 

Annesinin kabul etmediği 3 aylık kuzuya evladı gibi bakıyorKumburgaz'da köpek eğitmenliği yapan İmam Bingöl, annesinin kabul etmediği ve doğduğu andan itibaren beslemeye başladığı üç aylık kuzuyu bir an olsun yanından ayırmıyor. 'Müfit' ismini verdiği kuzusuna bir bebek gibi ilgi gösteren Bingöl, Kurban Bayramı geldi ama biz kesmeyi kesinlikle düşünmedik. Çocuğumuz gibi bizimle birlikte büyüyecek dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet