Geri Dön
Gündem‘Ece Üner ile Susma’da şok gelişmeler yaşandı

‘Ece Üner ile Susma’da şok gelişmeler yaşandı

Kanal D’de sunuculuğunu deneyimli isim Ece Üner’in yaptığı “Ece Üner İle Susma” da Meryem Gönk’ün kayıp eşi Osman Gönk aranıyor.

‘Ece Üner ile Susma’da şok gelişmeler yaşandı

 

9 Temmuz’da Afyon’da kayıplara karışan 40 yaşındaki 4 çocuk babasıyla ile ilgili şok gelişmeler peş peşe yaşandı. Kaybolduğu gün Osman Gönk’ü en son gören Ali Çelik tavırları ve yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. “Yeminim var bildiklerimi anlatamam ama yazarım” diyerek kalemi eline alan Çelik, stüdyoda notlar yazmaya başladı. Ardından “Osman kaybolmadı, Türkiye içinde bir yerlerde, birkaç gün sonra çıkıp gelir” diyerek herkesi şaşırttı.

Daha sonra kayıp Osman Gönk’ün Bursa’da olduğunu iddia ederek dikkatleri başka yöne çekmeye çalıştı. Programa katılan gizli bir tanık ise Ali’ye ecel terleri döktürdü. “Ece Üner İle Susma”, hafta içi her gün saat 15.45’te canlı yayınla Kanal D’de...

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Koruma çalışmaları sonuç verdi; 543 bin 704 yavru caretta caretta denizle buluştuTarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü'nün, Dünya Doğayı Koruma Birliği'nin kırmızı listesinde nesli tükenme tehlikesi altındaki türler arasında bulunan caretta caretta türü deniz kaplumbağalarını koruma çalışmaları sonuç verdi. Bu yıl 543 bin 704 caretta caretta yavrusu ve 310 bin 160 yeşil deniz kaplumbağa yavrusu denizle buluştu. 2019'da 193 bin 368, 2020'de ise 381 bin 24 caretta caretta yavrusu denize ulaşmıştı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler