Geri Dön

Ecem Özkaya Üstündağ kimdir?

Ecem Özkaya Üstündağ, bu akşam ekrana gelecek olan Eser Yenenler Show'a konuk olacak. Kartallar Yüksek Uçar dizisi ile kariyerine başlayan Ecem Özkaya Üstündağ, Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde hayat verdiği Biricik karakteri ile hafızalarda yer etmiştir. 1988 doğumlu olan Ecem Özkaya Üstündağ 2010 yılında Mustafa Üstündağ ile dünya evine girmiştir.

Ecem Özkaya Üstündağ kimdir?

Ecem Özkaya Üstündağ, 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Kartallar Yüksek Uçar dizisi ile kariyerine ilk adımı atmıştır. Havalimanı, Elveda Rumeli, Cümbür Cemaat Aile, İffet gibi diziler de rol almıştır. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde canlandırdığı karakterle tanınmaktadır.
Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinde Melek karakterini canlandırmaktadır.

Uzaklaştırma kararı aldıran eşini evde sevgilisiyle basınca dehşet saçtı!Bursa'da, Reşat Ç. 2 gün önce hakkında uzaklaştırma kararı aldıran eşi Işıl Ç.'yi evlerinin yatak odasında O.S. isimli bir erkekle yakaladı. Eşini cam parçasıyla yüzünden yaralayıp, O.S.'yi darbeden Reşat Ç., boğazına bıçak dayayarak intihar teşebbüsünde bulundu. Koca, polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirilip, gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber