Geri Dön

Eczaneler bugün açık mı? 29 Ekim nöbetçi eczane sorgulama

Bugün eczaneler açık mı? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatil olarak kabul edilmektedir. Kargo şirketleri ve bankalarda bugün herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Peki, eczaneler bugün açık mı? 29 Ekim nöbetçi eczane sorgulama nasıl yapılır?

Eczaneler bugün açık mı? 29 Ekim nöbetçi eczane sorgulama

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı olması nedeniyle bugün eczaneler de kapalı. 30 Ekim itibariyle tüm ezcanelerde normal işleyiş devam edecektir. Peki, nöbetçi eczane nasıl sorgulanır? 29 Ekim Salı bölge bölge nöbetçi eczane sorgulama işlemi.

NÖBETÇİ ECZANE SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Vatandaşlar nöbetçi eczane sorgulama işleminin nasıl yapılacağını merak ediyor. e-Devlet aracılığıyla bölgenizde bulunan nöbetçi eczaneleri sorgulayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Eczacılar Odası tarafından oluşturulan uygulama ile de sorgulama yapmanız mümkün. Sağlık bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden de sorgulama yapmanız mümkün.

NÖBETÇİ ECZANE SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

KKTC'den gelen 332 kişi Karaman'da yurda yerleştirildiKKTC'den gelen 332 kişi, yeni tip corona virüs (Covid-19) önlemleri kapsamında Karaman'da Kredi Yurtlar Kurumuna (KYK) bağlı yurda yerleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber