Geri Dön
GündemEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yayınlandı mı? EDHO 155. bölüm merakla bekleniyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yayınlandı mı? EDHO 155. bölüm merakla bekleniyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicileri yeni bölüm için sabırsızlanıyor. Peki EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yayınlandı mı? EDHO 155. bölüm merakla bekleniyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölümünde Bir sevdiğinin daha ardında kalan Hızır, yas tuttuğu bir aylık dönemde hem ailesinden hem de işinden çok uzaklaşmıştır. Onu tekrar ayağa kaldıracak kişi ise yine Hayriye Ana olacaktır. Hızır'ın yokluğunda masanın ticaretini yürüten İlyas ve Alparslan çok büyük bir anlaşmanın eşiğine kadar gelir. İran derin devletinin yolunu açtığı, Amerika karşıtı bir ekibin, silah ve mühimmat ihtiyacını karşılamak için masaya sunduğu bu anlaşma teklifi, dengeleri değiştirebilecek güçtedir. 'Düşmanımın düşmanı dostumdur' mantığındaki masa üyelerinin sıcak baktığı teklif, karlı olduğu ölçüde riskli olduğundan Hızır'ın tekrar işlerin başına geçmesi gerekecektir. Altan ise gücünü kaybetmeye başladığını düşündüğü Hızır'a karşı elini güçlendirebilmek adına Tufan'ı "büyük patron" yapma çabalarına başlamıştır. Bu aşamada Çakırbeylilerin yapılan büyük teklife yanaşmaması en çok Tufan'ın işine yarayacaktır. Bunun farkında olan İlyas ve Boran, yeni ortaklarla vakit kaybetmeden el sıkışmak istediğinden attıkları aceleci adımlarla silahların patlamasına yol açarlar. Kopacak büyük fırtınayı sükunetle bekleyen Hızır'ın asıl planı ise Ceylan'ın gelişiyle ortaya çıkacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 155. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinden izleyebilirsiniz.

Amasra'da denizde hortum oluştuBartın'ın Amasra ilçesi Çakraz sahilinde, denizde hortum oluştu. Hortum bir süre sonra denizde kayboldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet