Geri Dön
GündemElimi Bırakma 27. yeni bölüm fragmanını yayınladı! Sumru Azra'yı köşeye sıkıştırıyor...

Elimi Bırakma 27. yeni bölüm fragmanını yayınladı! Sumru Azra'yı köşeye sıkıştırıyor...

Elimi Bırakma 27. yeni bölüm fragmanı yayınlanırken, dün yayınlanan 26. son bölümü ile yine seyirciyi ekrana kilitledi. 27. bölümde Cenk ve Azra'yı bekleyen son ne? Feride'nin miras ile ilgili vasiyeti belli oluyor. İşte Elimi Bırakma 27. bölümden ilk detaylar ve yeni bölüm fragmanı...

Elimi Bırakma 27. yeni bölüm fragmanını yayınladı! Sumru Azra'yı köşeye sıkıştırıyor...

TRT 1'in heyecanla takip edilen dizisi Elimi Bırakma son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Sürpriz gelişmelerin yaşandığı dizinin yeni bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlandı.

Elimi Bırakma 3 Şubat Pazar akşamı TRT 1'de...

ELİMİ BIRAKMA 27. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fatma’nın hastaneden kaçmayı başarmış olması herkesi tedirgin eder. Mert’in tekrar kaçırılmasından endişe duyan Feride, önleyici bazı güvenlik önlemleri alır. Polisin yanı sıra bir yandan Azra’nın tarafı, diğer yandan da Sumru ve Azmi, her yerde Fatma’yı aramaya başlarlar. Ama bu güvenlik önlemleri bile Fatma’nın Mert ile tekrar temas kurmasının önüne geçemez.

Cansu’nun kafeteryayı Burhan’ın üzerine devrettiğini öğrenen Sumru, kızını ufak ufak kaybetmeye başladığının farkına varır ve onu tekrar kazanmanın yollarını aramaya başlar.
Mert’e kavuşmanın rahatlığı ve Fatma’nın yakalanıp Sumru hakkındaki gerçekleri polise anlatacağına olan inancıyla, Azra özgüvenini geri kazanmaya başlar.

Tam her şeyin yoluna girmeye başladığı düşünülürken Sumru’nun sahip olduğu hisselerin arkasındaki gizli elin kimliği ortaya çıkar ve Feride’nin kurmaya çalıştığı aile saadeti bir kez daha ağır bir darbe alır.

Tartıştığı kişiyi defalarca bıçakladı, o anlar kameraya yansıdıBeyoğlu'nda tartıştığı kişiyi ardı ardına bıçaklayan şüpheli yakalandı. Bıçaklama ve kavga anları anbean kameralara yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet