Geri Dön
GündemEn büyük havuz açıldı

En büyük havuz açıldı

Türkiye’nin halka açık en büyük yüzme tesisi olarak İstanbul’da inşa edilen Cemal Kamacı Spor Kompleksi dün hizmete açıldı.

En büyük havuz açıldı

Elektriğinin yüzde 10’u çatısındaki güneş panelleriyle üretilecek olan kompleks, ayda 60 bin kişiye hizmet verebilecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) son teknolojiyle yeşil bina olarak yeniden inşa ettiği Okmeydanı Cemal Kamacı Spor Kompleksi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı törenle açıldı. Yapımında çevreci malzeme kullanılan komplekste yüzde 45 su, yüzde 28 enerji tasarrufu sağlanacak. Tesis, Türkiye’de Uluslararası Sürdürülebilir Yeşil Bina Sertifikası (Gold Leed) alan ilk spor kompleksi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Balık fiyatları fırladı! 'Herkes soruyor ama yok'Denizlerde, 1 Eylül'de başlayan balık avı sezonu, fırtına engeline takıldı. Karadeniz'de etkili olan fırtına nedeniyle balıkçılar, 1 haftadır tekneleriyle denize açılamadı. Tezgahlarda balığın miktarı azalırken, fiyatı da katlandı. Sinop'ta 20 TL'ye satılan palamudun tanesi 40 TL'ye, hamsinin kilosu da 40 TL'ye çıktı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler