Geri Dön
GündemEn güzel Cuma mesajları! Resimli, anlamlı, yazılı ve dualı Cuma mesajı ve sözleri 2020

En güzel Cuma mesajları! Resimli, anlamlı, yazılı ve dualı Cuma mesajı ve sözleri 2020

Müslüman dünyası için önemli günler arasında olan cuma günü geldi. Sevdiklerinin, yakınlarının ve İslam aleminin önemli bu gününü kutlamak isteyenler güzel bir mesaj paylaşabiliyorlar. Cuma günün gelmesiyle beraber cuma mesajları araştırılmaya başlandı. İşte anlamlı ve özel Cuma mesajları...

En güzel Cuma mesajları! Resimli, anlamlı, yazılı ve dualı Cuma mesajı ve sözleri 2020

İslam alemi için önemli olan bir cuma gününe ulaşıldı.Bu hafta camilerde cemaatle cuma namazı kılınabilecek. Her hafta cuma günü gelince Müslüman aleminin bu gününü kutlamak isteyenler cuma mesajlarını paylaşıyorlar. İşte resimli, anlamlı ve en güzel Cuma mesajları...

Cuma günümüz hayırlara vesile olsun... Cuma gününüz mübarek olsun....

Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nameleri dilinize, Allah'ın sevgisi gönlünüze ve bu güzel günün bereketi üzerinize olsun.

Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyükIüğünden ağlasın. Şeytandan yaradana sığınki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

Gül sevginin tacıdır, her bahar gül taçlanır. O Gül ki Muhammed'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu, sevgi dolu nice Cumalara. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.

En güzel Cuma mesajları Resimli, anlamlı, yazılı ve dualı Cuma mesajı ve sözleri 2020

Her yerde olmak gibi bir duan varsa gönüllere gir. Çünkü sevenler sevdiklerini gönüllerde taşır. Hayırlı cumalar.

"Allah"ım! Gece ve gündüzün getirdiklerinin şerrinden, rüzgârın ve zamanın getirdiği kötülüklerden sana sığınırız” Hayırlı Cumalar.

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun...

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

En güzel Cuma mesajları Resimli, anlamlı, yazılı ve dualı Cuma mesajı ve sözleri 2020

Ey ALLAHIM! Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen Sen'den isteyeni geri çevirmezsin. Ey ismi Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. (Amin) hayırlı cumalar...

Allah'ım! Geçmiş ve gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur. (Buhârî, Tevhîd, 35) Hayırlı cumalar.

Dört gecenin gündüzü de gecesi gibi faziletlidir. Allahü teâlâ, o günlerde dua edenin isteğini geri çevirmez, onları mağfiret eder ve onlar bu günlerde bol ihsana nail olurlar. Bunlar: Kadir gecesi, Arefe gecesi, Berat gecesi, Cuma gecesi ve günleri.

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Otomobil bariyerlere saplandıTEM Otoyolu, Ataşehir Bağlantı yolunda şerit değiştirmek isterken orta bariyerlere çarpan otomobilde 2 kişi yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler