Geri Dön

En güzel Ramazan mesajları! On bir ayın Sultanı Ramazan ayı için en güzel sözler

On bir ayın sultanı Ramazan ayı bugün başladı. İslam alemi için büyük önem taşıyan Ramazan ayında vatandaşlar, bu ayın anlam ve önemini birbiriyle paylaşmak için arayışa geçti. En güzel Ramazan ayı mesajlarını arayanlar, dostlarıyla bu özel ayın önemini vurguluyor. İşte en anlamlı Ramazan ayı mesajları...

En güzel Ramazan mesajları! On bir ayın Sultanı Ramazan ayı için en güzel sözler

Bugün milyonlarca vatandaş güne oruçlu uyandı. İslam alemi için en hayırlı ay olan Ramazan ayı heyecanı tüm yurdu sardı. Vatandaşlar ise dostları ve aileleriyle bu özel ayın önemini anmak istiyor. En güzel Ramazan ayı mesajlarıyla birbirlerini aydınlatmak isteyenler hız kesmiyor. İşte En güzel, en özel , en anlamlı Ramazan ayı mesajları haberimizde...

RAMAZAN AYI MESAJLARI

Ellerinizi semaya, dualarınızı Allah'a etmeniz dileklerimle… Ramazan ayınız mübarek olsun…

Sema kapılarının açık oldugu bu ayda heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı ramazanlar.

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet, Hz. Muhammed (sav) komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun, Ramazanın mubarek olsun.

Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı ramazanlar dilerim.

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.' Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı ramazanlar dilerim.

- Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hâyırlı ramazanlar.

- Allah'ım dualarımın kabul olmasını engelleyen tüm günahlarımı affet. Amin! Hayırlı Nurlu ramazanlar.

Bilerek Hakkı Batıla karıştırmayın. Hakkı gizlemeyin. (BAKARA - 42) Ramazanınız Mübarek Olsun...Selam ve Dua ile..

Ramazan ayının verdiği bereket İftar sofralarınıza tat ve huzur getirmesi dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan BM Biyolojik Çeşitlilik Zirvesi'ne video mesajCumhurbaşkanı Erdoğan'ın, BM 75. Genel Kurulu etkinlikleri kapsamında düzenlenen Biyolojik Çeşitlilik Zirvesi’ne video mesaj gönderdi. Erdoğan mesajında, "Tarihi mesuliyetimiz yok denecek kadar az olmasına rağmen iklim değişikliği ile mücadelede en ön saflarda yer alıyoruz." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber