Geri Dön

‘Enerjisi Güzel’ festival

TOTAL Türkiye sponsorluğundaki NaturaFest Göktürk, sağlıklı ve doğal ürünlerin sergilendiği stantlar, çocuk aktiviteleri, müzik ve stand up şovlarına sahne oldu

‘Enerjisi Güzel’ festival

'TOTAL Oil Türkiye'nin , “enerji sponsoru” olduğu doğal yaşam festivali Naturafest Göktürk, 20-21 Haziran tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşti.

Sağlıklı ve doğal ürünlerin sergilendiği stantlar, eğitici çocuk aktiviteleri, canlı müzik performansları, stand up şovlar gibi etkinliklere sahne olan festival, doğa severlerden yoğun ilgi gördü. Göktürk Adenpark’ta düzenlenen ve 60’ın üzerinde markanın destek verdiği festivale Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden sürdürülebilir tarım ürünle ri, sağlıklı gıdalar, tohum ve buğdayın en doğal halleri ziyaretçilere sunuldu.

‘Enerjisi Güzel’ festival

Canlı müzik keyfi

Organik yiyeceklerin yanı sıra doğal malzemelerle hazırlanmış cilt bakım ürünleri, sağlık merkezleri, streching ve masaj uzmanları da ziyaretçilerle buluştu.

Çocuk, hobi atölyeleri, ruh-beden sağlığına dair uzmanlarla gerçekleşen söyleşiler, tasarım stantları, eğitim sokağı gibi bilgilendirici faaliyetlerin düzenlendiği etkinliğe Hakan Caneroğlu ve Serra Erkoç’la cazın keyfi, grup Kasamam, Mutlu Genç, Ragıp Savaş, Çok da Fifi Hatunlar, Tuz Biber grubu, Betül Arım gibi sanatçılar da canlı performanslarıyla renk kattı.

Yoldaki lastik kazaya neden olduBolu’da, TEM Otoyolu’nun ortasındaki lastiğe çarpmamak için şerit değiştirdiği sırada başka bir otomobilin çarpması sonucu takla atan otomobildeki kadın sürücü hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber