Geri Dön
GündemErsin Korkut kimdir, kaç yaşında? Survivor Ersin Korkut biyografisi

Ersin Korkut kimdir, kaç yaşında? Survivor Ersin Korkut biyografisi

Survivor'da yarışacak olan isimler arasında yer alan Ersin Korkut, Ünlüler takımında mücadele edecek. Survivor'da bu yıl yarışacak olan isimler arasında en dikkat çeken isim olan Ersin Korkut'un Survivor'da nasıl bir performans sergileyeceği büyük merak konusu. BKM mutfak kadrosuna katıldıktan sonra Çok Güzel Hareketler adlı eğlence programı ile tanının Ersin Korkut, bu yıl Survivor 2020'de ter dökecek.

Ersin Korkut kimdir, kaç yaşında? Survivor Ersin Korkut biyografisi

Survivor Ünlüler takımında yer alan Ersin Korkut kimdir sorusu yarışmanın takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Survivor'da bu yıl performansı en fazla merak edilen isimler arasında yer alan Ersin Korkut'un yarışmadaki tavırları ve performansı merak içerisinde bekleniyor. Peki Ersin Korkut kimdir?

ERSİN KORKUT KİMDİR?

Ersin Korkut, 8 Kasım 1977 yılında Hakkâri'de doğmuştur. Teyzesinin oğlu olan sinemacı Yılmaz Erdoğan'ın desteğiyle oyunculuğa adımını atmıştır.

İstanbul'a gelmeden önce Hakkâri'de taksi şoförlüğü yapmış ardından İstanbul'da bir pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Ersin Korkut İstanbul'da hiçbir tanıdığını aramamış ancak bir gün, kuzeninin Merter'de bir pizzacıda çalıştığını duyan Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut'u bulmuş ve Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yanına, çalışması için çağırmıştır.

2000 yılında BKM'nin çeşitli birimlerinde görev almaya başladı. Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununun arka kadrosunda çalışırken, oyunda kendisi için uygun bir rol fark etti. Oyunda oynamak isteyen Ersin Korkut'a, Yılmaz Erdoğan; Bu işler o kadar kolay değil dese de ben kendime güveniyorum abi diyerek rolü kaptı. Daha sonra Cem Yılmaz ile birlikte Doritos reklamlarında rol almış; canlandırdığı rollerdeki ilginç şivesi ve rol aldığı reklamdaki "Doktor bu ne?" repliği ile tanınmıştır. BKM bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon programındaki komik tiplemeleri ile beğeni toplamıştır.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Polonya Dışişleri Bakanı Rau ile görüştüTürkiye-Romanya-Polonya Üçlü Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere Romanya’nın başkenti Bükreş'te bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Polonya Dışişleri Bakanı Zbigniew Rau ile bir araya geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet