Geri Dön
GündemEsat Yontunç kimdir? Kaç yaşına ve nereli?

Esat Yontunç kimdir? Kaç yaşına ve nereli?

Acun Ilıcalı'nın yakın dostu ve ortağı Esat Yontunç zaman zaman Survivor programlarında boy gösteriyor. Bu akşamki bölümde Esat Yontunç ayak tenisi maçında Acun Ilıcalı ve İrem Kanan'la birlikte aynı takımda mücadele edecek. Peki, Esat Yontunç kimdir? Kaç yaşına ve nereli?

Esat Yontunç kimdir? Kaç yaşına ve nereli?

Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontunç bu akşam yayınlanacak olan Survivor'ın yeni bölümünde ayak tenisi mücadelesinde boy gösterecek. Ünlü ismi ekranda görenler bir kez daha 'Esat Yontunç kimdir? Kaç yaşına ve nereli?' sorusunu soracak. İşte Yontunç'un biyografisi...

ESAT YONTUNÇ KİMDİR?

5 Mayıs 1969 İstanbul doğumlu Esat Yontunç, Acun Medya Genel Koordinatörü’dür.

Orta ve lise öğretimini Moda Koleji’nde tamamlayan Esat Yontunç, İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünden mezundur.

2002 yılında Acun Ilıcalı ile birlikte “Acun Firarda” programını hazırlamıştır. Program 2006 yılında sona ermiştir.
2004 yılından beri Acun Medya’da genel koordinatör olarak görev alan Esat Yontunç; Acun Firarda, Devler Ligi, Yok Böyle Dans, Fear Factor, Dokun Bana, Var Mısın Yok Musun, Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, 3 Adam, Rising Star Türkiye, O Ses Çocuklar, Ütopya, Komedi Türkiye, Saba İle Oyuna Geldik, Ver Fırına gibi bir çok büyük prodüksiyonlu ve bütçeli TV programının genel koordinatörlüğünü yapmıştır.

Bakan Koca'dan aşı açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Uğur Şahin ile gerçekleştirdiği görüşmede Haziran ayı için 30 milyon doz BioNTech aşısı sözü verildiğini belirtti. Bakan Koca, "Biz opsiyonel olarak 30 milyona gelecek şekilde anlaşma yapmıştık. Uğur Hoca, Türkiye'ye aşı gönderme konusunda büyük gayret sarf ediyor. 'Haziran ayı için 30 milyon doz aşıyı şimdiden söz verebilirsin' dediler." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet