Geri Dön
GündemEsenyurt'ta itfaiye eri eşini boğarak öldürdü! Her şey çocuğun gözü önünde oldu

Esenyurt'ta itfaiye eri eşini boğarak öldürdü! Her şey çocuğun gözü önünde oldu

İstanbul Esenyurt'ta eşini boğarak öldüren itfaiye eri Sebahattin Can annesini aradıktan sonra dışarı çıkarak "Karımı öldürdüm, polisi arayın" diye bağırdı. Can'ın, eşini çocuğunun gözü önünde boğarak öldürdüğü öğrenildi.

Esenyurt'ta eşini boğarak öldüren itfaiye eri annesini aradıktan sonra dışarı çıkarak "Karımı öldürdüm, polisi arayın" diye bağırdı.

Orhangazi Mahallesi'ndeki bir sitede oturan itfaiye eri Sebahattin Can (36) iddiaya göre kıskançlık nedeniyle eşi Melike Can (28) ile tartışmaya başladı. Tartışma sırasında sinirlerine hakim olamayan Sebahattin Can eşini çocuğunun gözü önünde boğarak öldürdü.

Esenyurtta itfaiye eri eşini boğarak öldürdü Her şey çocuğun gözü önünde oldu

Sebahattin Can annesini arayarak durumu anlattıktan sonra dışarı çıkarak "Eşimi öldürdüm, polisi arayın" diye bağırdı. Çevredekilerin ihbarı üzerine sevk edilen sağlık ve polis ekipleri Melike Can'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Gözaltına alınan itfaiye eri bu sabah adliyeye sevk edildi. Olay sonrası yaşananlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Sitede yaşayan bir kişi, "Eşini öldürmüş. Kavga neden çıktı bilmiyorum" dedi. 

Esenyurtta itfaiye eri eşini boğarak öldürdü Her şey çocuğun gözü önünde oldu

Esenyurtta itfaiye eri eşini boğarak öldürdü Her şey çocuğun gözü önünde oldu

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Mevlid Kandili Programı'na katıldıDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kastamonu'da düzenlenen Mevlit Kandili Programı'na katıldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler