Geri Dön

Eser Yenenler Show'un (EYS) bu haftaki konukları kimler?

Cuma geceleri seyirciyi ekrana kilitleyen ve bolca kahkaha vadeden eğlenceli program Eser Yenenler Show (EYS), yeni bölümüyle bu gece ekranlarda olacak. Peki 1 Mart gecesi 13. yeni bölümüyle TV 8 ekranlarına gelecek olan EYS'nin konukları kimler olacak?

Eser Yenenler Show'un (EYS) bu haftaki konukları kimler?

Eser Yenenler Show her Cuma gecesi saat 23:15'te TV 8 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Birbirinden eğlenceli konukları ile cuma gecelerine renk katan programda, her hafta bolca kahkaha eksik olmuyor. 1 Mart'ta 13. yeni bölümüyle seyircinin karşısına çıkacak olan programın yine oldukça iddiları konukları olacak.

ESER YENENLER SHOW'UN KONUKLARI KİMLER?

Eser Yenenler bu gece programında ünlü sunucu Cüneyt Özdemir, yetenekli oyuncu Seda Bakan ve yakışıklı şarkıcı Murat Boz'u ağırlayacak.

Eser Yenenler Show, Kızım dizisinin hemen ardından TV 8 ekranlarında olacak.

Aleyna Çakır olayında Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun ölü bulunduAnkara'da, Aleyna Çakır'ın evde ölü bulunması olayı ile ilgili gözaltına alınıp serbest bırakılan Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun (48), silahla başından vurulmuş halde dağlık alanda ölü bulundu. Yapılan ilk incelemede Gülay Uygun'un, intihar notu bırakarak yaşamına son verdiği belirlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber