Geri Dön

Eskişehir'de adliye girişinde sosyal mesafesiz kuyruk

Son dakika haberi... Eskişehir’de, koronavirüs tedbirleri kapsamındaki normalleşme süreciyle duruşmaların yeniden başladığı adliye binasına girmek isteyenler, uzun kuyruk oluşturdu. Girişteki sırada olanların maske taktığı; ancak sosyal mesafeye dikkat etmedikleri gözlendi.

Eskişehir'de adliye girişinde sosyal mesafesiz kuyruk

Koronavirüs önlemleri kapsamında ara verilen duruşmaların görülmesine, normalleşme süreciyle tekrar başlanırken, Eskişehir’de duruşmaları için adliyeye gelenler, uzun kuyruk oluşturdu. Bugün sabah saatlerinden itibaren duruşmaları için adliye binasına gelen kişiler, girişte sıra oluşturdu. Kuyruktakilerin maske taktığı görülürken, sosyal mesafe kuralına ise dikkat etmedikleri gözlendi. Polis ekipleri, adliyeye gelenlerin maske kontrolü ve ateş ölçümü yaparak, girişlerine izin verdi.

Eskişehirde adliye girişinde sosyal mesafesiz kuyruk

Ne maske taktılar, ne de sosyal mesafe kuralına uydular!Asker uğurlama eğlencesinde el ele halay çeken yüzlerce kişi pes dedirtti. Uzmanlar, “Müzikten duyamadıkları için yüksek tonda konuşma, şarkı söylemeleri ağızdan çıkan virüs miktarını artırıyor. Böyle giderse eski tedbirler geri gelir” uyarısı yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber