Geri Dön

Eskişehir'de bugün okullar tatil mi? Eskişehir 7 Ocak okullar tatil mi?

Eskişehir'de etkili olan kar yağışı nedeniyle dün eğitime verilen 1 günlük aranın ardından öğrenci ve veliler bugün okullar tatil mi sorusuna yanıt aramaya başladı. Etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle Eskişehir'de birçok ilçede hayat olumsuz yönde etkilenirken öğrenci ve velilerde okullar bugün tatil mi sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki Eskişehir'de bugün 7 Ocak'ta okullar tatil edildi mi?

Eskişehir'de bugün okullar tatil mi? Eskişehir 7 Ocak okullar tatil mi?

Eskişehir'de etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle dün valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada eğitime 1 gün süre ile ara verildiği duyurulmuştu. Kar yağışı ve soğuk havanın etkisini sürdürdüğü Eskişehir'de bugün okullar tatil mi sorusu öğrenci ve veliler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki Eskişehir'de 7 Ocak Salı günü okullar tatil edildi mi? Valilikten açıklama geldi mi?

ESKİŞEHİR'DE BUGÜN 7 OCAK'TA OKULLAR TATİL Mİ?

Eskişehir'de dün eğitime verilen 1 günlük aranın ardından bugün eğitim ve öğretime devam edilecek. Valilikten henüz kar tatiline ilişkin bir açıklama yapılmadı.

ESKİŞEHİR'DE 6 OCAK'TA 1 GÜN EĞİTİME ARA VERİLDİ

Bölgemizde görülen yoğun kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle, 06 Ocak 2020 Pazartesi günü, ilimiz genelindeki resmi ve özel tüm okul ve kurumlarımızda (okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve yaygın eğitim kurumları) eğitim öğretime bir gün süre ile ara verilmiştir.

Bu kapsamda, engelli ve hamile kamu personeli de bir gün süre ile idari izinli sayılacaktır.

ESKİŞEHİR HAVA DURUMU

Eskişehir'de bugün birçok ilçede aralıklarla kar yağışı bekleniyor. Bazı ilçelede ise kuvvetli sağanak yağış bekleniyor.

Bölge genelinin çok bulutlu ve yağışlı geçeceği beklenmektedir.Yağışların Bursa'nın kuzey ve batı kesimlerinde yağmur geri kalan yerlerde kar ve yer yer karla karışık yağmur şeklinde olması bekleniyor. Özellikle Bursa ve Bilecik çevrelerinde yağışların yer yer kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

Eskişehirde bugün okullar tatil mi Eskişehir 7 Ocak okullar tatil mi

 

 

 

Gaziantep'te camdan düşen kız hayatını kaybetti!Gaziantep'te, erkek arkadaşı Mehmet K.'nin evinin penceresinden düşen Duygu D. (17) yaşamını yitirdi. Mehmet K. gözaltına alırken, Duygu D.'nin ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber