Geri Dön
GündemEskişehir’de kumar baskını! 144 kişiye ceza kesildi

Eskişehir’de kumar baskını! 144 kişiye ceza kesildi

Eskişehir’de iki günde ruhsatsız 6 iş yerinde kumar oynarken yakalanan 144 kişiye 644 bin 358 lira ceza kesildi. Öte yandan iş yerleri zabıta ekiplerince mühürlenerek kapatıldı.

Eskişehir’de kumar baskını! 144 kişiye ceza kesildi

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, İstiklal, Hoşnudiye, Erenköy, Cumhuriyet, Arifiye ve Mustafa Kemal Paşa mahallelerindeki ruhsatsız iş yerlerinde kumar oynatıldığı bilgisi üzerine harekete geçti. İki günde 6 adrese yapılan baskınlarda 144 kişi kumar oynarken yakalandı.

Kimlikleri tespit edilen şüphelilere kumar oynama ve koronavirüs tedbirlerini ihlal ettikleri gerekçesiyle 644 bin 358 lira ceza kesildi.

İş yeri sahipleri hakkında kumar oynanması için yer ve imkan sağlamak ile bulaşıcı hastalıklara ilişkin tedbirlere aykırı davranmak suçlarından soruşturma başlatılırken, iş yerleri zabıta ekiplerince mühürlenerek kapatıldı.

 

 

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-9 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet